Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

Opiekunka - Anglia

Opiekunka - Anglia03/PJ/2016

Opiekun/opiekunka

Osoby, których szukamy powinny:
-posiadać doświadczenie w opiece (może być także nabyte prywatnie)
-mówić komunikatywnie po angielsku.

Pracownik domowej opieki domowej zamieszkuje z podopiecznym i wspiera go w codziennych czynnościach zgodnie z wytycznymi Firmy. Zapewnia podopiecznemu opiekę osobistą i pomaga mu spełniać potrzeby w sposób, który pozwala mu zachować godności osobistą i wspiera jego samodzielność.

Obowiązki:
-pomoc podopiecznym przy wstawaniu rano i kładzeniu się spać wieczorem, ubieraniu się, rozbieraniu się, myciu, kąpaniu się i korzystaniu z toalety
-pomoc podopiecznym z trudnościami w poruszaniu się i innymi ograniczeniami fizycznymi, w tym z problemem nietrzymania moczu, oraz pomoc w używaniu i dbaniu o sprzęt medyczny i pomocniczy
-opieka nad podopiecznymi tymczasowo chorymi leżącymi i potrzebującymi pomocy przy jedzeniu
-pomoc i opieka nad podopiecznymi śmiertelnie chorymi
-pomoc i wspieranie umysłowej i fizycznej aktywności podopiecznych poprzez rozmowę, wspólne wyjścia, wspólne czytanie, pisanie, rozwijanie zainteresowań i rekreację
-słanie łóżek i zmiana pościeli, czyszczenie, opróżnianie przenośnej toalety, ogólne porządki.
-sprawdzanie, pranie i reperowanie odzieży podopiecznych
-zastawianie stołu, przygotowywanie tacy z jedzeniem, podawanie posiłków, sprzątanie i zmywanie po posiłkach
-nadzór nad bezpiecznym przygotowywaniem i przechowywaniem jedzenia
-raportowanie przełożonemu (Field Care Supervisor lub Care Manager) wszelkich znaczących zmian dotyczących zdrowia podopiecznych czy okoliczności, w jakich się znajdują.
-zachęcanie podopiecznych do zachowania jak największej samodzielności.
-wykonywanie w nocy innych uzasadnionych obowiązków, jakie mogą być wymagane
-efektywna komunikacja z innymi pracownikami opieki przydzielonymi podopiecznemu
-udzielanie podopiecznemu wsparcia emocjonalnego
-pomoc podopiecznemu w realizowaniu umówionych spotkań, przypominanie
-pomoc przy zażywaniu leków, wspieranie w samodzielnym przyjmowaniu leków
-udzielanie wsparcia i współpraca z rodziną/opiekunami klienta według zaleceń kierownictwa.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Concordia14
Oferta pracy Opiekunka - Anglia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

| Czytano 508 razy | 27-10-2016