Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

Opiekun / ka osób starszych - praca w domu opieki

Opiekun / ka osób  starszych - praca w domu opiekiJesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji, outsourcingu pracowników oraz optymalizacji kosztów zatrudnienia dla każdego sektora.
Rekrutujemy pracowników idealnie spełniających oczekiwania klienta niemieckiego w każdej branży. Współpracujemy z wieloma firmami niemieckimi, zapewniając pracownikom legalną pracę na terenie Niemiec.

Najważniejsze obowiązki:

Kompleksowa opieka i wspieranie ludzi chorych
Opieka nad pacjentami ściśle wg zaleceń lekarza
Pomaganie i wspieranie ludzi starszych w ich codziennych czynnościach
Utrzymywanie porządku w miejscu pracy
Przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów firmowych.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (gwarancja pracy)
Doświadczenia w pracy ze starszymi ludźmi
Komunikatywność
Otwartość, życzliwość i cierpliwość
Sumienność, odpowiedzialność
Gotowość do szybkiego wyjazdu do Niemiec.

Oferujemy:

Legalną pracę na terenie Niemiec
Umowę o pracę na czas nieokreślony
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom
Zakwaterowanie organizowane przez Pracodawcę
Stałą opiekę polskiego konsultanta

Pensja:
Lokalizacja: Opole, Nysa, Brzeg
Firma: Horeca Personal Service
Oferta pracy Opiekun / ka osób starszych - praca w domu opieki może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4810 razy | 13-01-2015