Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

Opiekun Finansowy - Myślenice

Opiekun Finansowy -  MyśleniceTowarzystwo Zarządzające SKOK sp. z o.o. spółka komandytowo - akcyjna oferuje szeroką paletę nowoczesnych produktów i usług finansowych dla Kas oraz pozostałych podmiotów systemu SKOK w Polsce.
Naszym zasadniczym celem, wynikającym wprost z przyjętej strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji Kas Stefczyka na rynku poprzez dostarczanie zintegrowanych usług oraz zachowanie charakteru działania zorientowanego na członków kas.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OPIEKUN FINANSOWY
Miejsce pracy: Myślenice
Numer referencyjny: OF/M/15/10

Zadania:
- pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów w zakresie świadczonych usług
- dokonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych
- aktywna sprzedaż produktów finansowych
- udział w akcjach marketingowych
- sporządzanie dokumentacji w zakresie świadczonych usług
- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
- wykształcenie średnie
- doświadczenie w obsłudze klienta, mile widziane w branży finansowej
- znajomość pakietu MS Office
- entuzjazm w realizacji powierzonych zadań
- umiejętność rozwiązywania problemów
- umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami
- komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjny system motywacyjny
- dofinansowanie do Kart Multisport
- kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku usług finansowych

Aplikacja na ogłoszenie oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Stefczyk Finanse zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie aplikował.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Pensja: 2000
Lokalizacja: Myślenice
Firma: Stefczyk Finanse
Oferta pracy Opiekun Finansowy - Myślenice może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4816 razy | 29-07-2015