patrycja paluch
patrycja paluc
ANNA2107
ANNA2107
wojtek01906
wojtek01906
ert697
ert697
Aktualności
Najniższa krajowa 2014 Kalkulator wynagrodzeń
Popularne zawody
Praca na wakacje
06-08-12 | Praca na wakacje

Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opieka osób starszych w Niemczech - świąteczne oferty

Opieka osób starszych w Niemczech - świąteczne ofertyIdeal Pflege to prężnie rozwijająca się firma w branży opiekuńczej oferująca pracę w charakterze Opiekunów osób starszych w Niemczech.
Znasz język niemiecki i posiadasz doświadczenie w opiece? Zgłoś się do nas już teraz!

ZADANIA:
 Opieka nad podopiecznym
 Podstawowa pielęgnacja osoby podopiecznej
 Wsparcie przy czynnościach dnia codziennego
 Przygotowanie i podawanie posiłków
 Organizacja czasu dla podopiecznego
 Pomoc w gospodarstwie domowym

WYMAGANIA:
 Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
 Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
 Miłe usposobienie oraz cierpliwość
 Mile widziane prawo jazdy

OFERUJEMY:
 Składki ZUS od pełnego wynagrodzenia w systemie oddelegowania ( nie stosujemy systemu delegacji z powodu zaniżonych składek ZUS
 Legalną pracę w Niemczech
 Atrakcyjne oferty dostosowane do indywidualnych kwalifikacji personelu opiekuńczego
 Organizację wyjazdu
Zwrot kosztów podróży
 Opiekę koordynatora oraz stałą pomoc ze strony Zespołu Ideal Pflege

Osoby zainteresowane prosimy o podanie numeru kontaktowego na adres e-mail: rekrutacja@idealpflege.com.pl lub kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: (0) 12 345 39 30, +48 883 357 366.

Prosimy o zamieszczenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ideal Pflege sp.z.o.o. dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz.883).

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Ideal Pflege

e-mail: rekrutacja@idealpflege.com.pl Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

~Gosc | Czytano 71 razy | 22-11-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki
za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów ! Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów.

® 2008 - 2014 www.praca4u.net praca w Niemczech praca w Holandii Kodeks pracy Polityka prywatności Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granca