Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opieka od zaraz

Opieka od zarazZOSTAŃ OPIEKUNKĄ NIEMIECKICH SENIORÓW (oferty ze znajomością języka i bez znajomości języka niemieckiego)

Miejsce pracy: Niemcy - dostępne rożne rejony

Termin wyjazdu:: do uzgodnienia na 1, 2, 3, 4 miesiące
praca w systemie zmianowym.

WYNAGRODZENIE : UZALEŻNIONE OD STOPNIA ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO I WARUNKÓW PRACY (od 800 EURO do 1500 EURO)

POSZUKUJEMY
-PAŃ W WIEKU DO 65 LAT
-Z DOŚWIADCZENIEM W OPIECE
-MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY

OPIS STANOWISKA:
- SPRAWOWANIE OPIEKI NAD OSOBAMI STARSZYMI W DOMACH PRYWATNYCH

- POMOC W CODZIENNYCH CZYNNOŚCIACH M.IN: KĄPIEL, TOALETA

- PROSTE PRACE DOMOWE M.IN: SPRZĄTANIE, GOTOWANIE, PRANIE, PRASOWANIE

- WSPÓLNE SPĘDZANIE CZASU Z PODOPIECZNYMI M.IN: WSPÓLNE SPACERY, GRY, ZABAWY, WIZYTY U LEKARZA,

OFERUJEMY LEGALNE DWIE FORMY ZATRUDNIENIA:

WARUNKI POLSKIE:
- UMOWA ZLECENIE
- ODPROWADZANIE SKŁADEK
- MOŻLIWY FUNDUSZ PRACY
- CIĄGŁOŚĆ W ZATRUDNIENIU PO POWROCIE ZE ZLECENIA DO POLSKI

WARUNKI NIEMIECKIE:
- UBEZPIECZENIE W NIEMIECKIEJ KASIE CHORYCH DAK, AOK, KKH
- OSOBA NABYWA PRAWA JAK KAŻDY OBYWATEL NIEMIEC
- PO 5 LATACH PRACY PRACOWNIKOWI PRZYSŁUGUJE NIEMIECKA EMERYTURA
- ŚWIADCZENIA RODZINNE

- POMAGAMY W ORGANIZOWANIU TRANSPORTU
- ZWRACAMY KOSZTY PODRÓŻY
- ZAPEWNIAMY OPIEKĘ KOORDYNATORA NA TERNIE NIEMIEC I POLSKI
- WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJWIĘKSZYMI FIRMAMI OPIEKUŃCZYMI W NIEMCZECH M.IN: - SENIORCARE24.DE

CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY
ZAPRASZAMY
DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW !
Pensja: 1500 euro
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Firma: Konik.wroclaw
Oferta pracy Opieka od zaraz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 707 razy | 16-02-2017