Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opieka od 12.01.2017 nad 80-letnią panią z Merklingen

Opieka od 12.01.2017 nad 80-letnią panią z MerklingenPflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą
STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:
Wiek: 80 lat
Waga: 59 kg
Wzrost: 158 cm
Podopieczna ma nowotwór, cierpi na problemy z ciśnieniem, częściową inkontynencję. Porusza się z pomocą opiekunki lub balkonika. Psychiczny stan kobiety jest dobry. Z toalety korzysta z pomocą. Ma słaby wzrok, nosi okulary. Budzi się w nocy. Nie stosuje żadnej specjalistycznej diety.

OBOWIĄZKI:
Opiekunka pomaga podopiecznej w codziennych czynnościach, podaje leki, spędza czas z podopieczną na rozmowach spacerach i wspólnych grach. Towarzyszy również chorej podczas wizyt u lekarza. Seniorka nie jest samodzielna w toalecie, należy wspierać ją przy wszystkich czynnościach higienicznych. Nie ma potrzeby wstawania w nocy do chorej. Opiekunka prowadzi także gospodarstwo domowe: pierze, prasuje, przygotowuje posiłki dla dwóch osób, utrzymuje dom w czystości, robi zakupy.

DODATKOWE INFORMACJE:
Podopieczna mieszka sama w 3-pokojowym mieszkaniu o powierzchni 85 m2 w miejscowości Merklingen. Najbliższe sklepy znajdują się 10 minut pieszo od domu. Dla opiekunki jest oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem.

Wymagania:
- podstawowa znajomość języka niemieckiego
- mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą
- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Pflege mit Herzen
Oferta pracy Opieka od 12.01.2017 nad 80-letnią panią z Merklingen może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 408 razy | 20-12-2016