Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opieka nad Seniorką 1300euro rodzina miłośników Polski

Opieka nad Seniorką 1300euro rodzina miłośników PolskiTermin wyjazdu: 02.09.2017
Wynagrodzenie:1300 EURO

Ogólny opis:
Do opieki Pani- lat 87, waga 50 kg, 155 cm wzrostu. Seniorka ma orzeczoną II grupę inwalidzką i porusza się za pomocą rolatora i laski. Do dyspozycji jest też wózek inwalidzki. Pani choruje na demencję, osteoporozę i ma problemy z prawym okiem (jaskra). Mieszka z mężem, który jest jeszcze osobą pracującą. Seniorka kocha swój ogród i lubi spacery. Jest bardzo komunikatywna i ma duże poczucie humoru. Rodzina lubi Polskę i Polaków. Córka mówi też po polsku. Pani czuje się bardzo samodzielna, a więc nie lubi zbytniego nadskakiwania.

Zakres obowiązków:
-prowadzenie domu,
-zakupy,
-pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach,
-wspólne aktywne spędzanie czasu.

SPRAWDZONA OFERTA ! ! !
więcej informacji udzieli dział rekrutacji

Wymagania:
kobieta (wiek do 60 lat)
język dobry
doświadczenie w opiece

ZAPEWNIAMY:
* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK
(niemiecka emerytura , kindergeld)

* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO

* Podwójne diety i premie na Święta

* Zwrot kosztów podróży

* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego

* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach

* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC
NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI
ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:
- PODSTAWOWYM,
- KOMUNIKATYWNYM,
- DOBRYM I BARDZO DOBRYM

CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY
ZAPRASZAMY ! ! !
JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: KonikGdynia
Oferta pracy Opieka nad Seniorką 1300euro rodzina miłośników Polski może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 415 razy | 16-08-2017