Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opieka nad małżeństwem z Lauterstein. Od 28.12.

Opieka nad małżeństwem z Lauterstein. Od 28.12.Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą.
STAN ZDROWIA PODOPIECZNYCH:

Podopieczna:
Wiek: 86 lata
Waga: około 65 kg
Wzrost: 160 cm
Podopieczny:
Wiek: 91 lata
Wzrost: 170 cm

Podopieczni cierpią na dezorientację czasowo-przestrzenną, problemy z pamięcią oraz osłabienie - stosownie do wieku. Czasami są apatyczni. Nie mają poważnych problemów z chodzeniem. Pan Lothar ma problemy ze słuchem, nie nosi aparatu słuchowego. W nocy trzeba sporadycznie wstawać, z reguły podopieczni przesypiają całą noc. Podopieczni samodzielnie korzystają z toalety ( na dzień dzisiejszy nie noszą pampersów). Nie stosują żadnej diety.
OBOWIĄZKI:
Opiekunka pomaga podopiecznym w podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych, (mycie włosów, golenie, higiena intymna) i nadzoruje ich w codziennych sytuacjach, podaje lekarstwa. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje posiłki i prowadzi gospodarstwo domowe (sprzątanie, pranie, gotowanie i podawanie posiłków, zakupy). W łazience jest Wannenlifter. Podopieczni chodzą na spacery przy lasce.
DODATKOWE INFORMACJE:
Podopieczni mieszkają sami w 3-pokojowym mieszkaniu. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem. Czas wolny zazwyczaj popołudniu, do uzgodnienia
z rodziną.
Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą
- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Pflege mit Herzen
Oferta pracy Opieka nad małżeństwem z Lauterstein. Od 28.12. może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 474 razy | 25-11-2016