Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opieka nad 95-letnią Seniorką 1300 od 16.08

Opieka nad 95-letnią Seniorką 1300 od 16.08Do opieki Pani. Seniorka choruje na demencję i ma problemy z chodzeniem #8211; do dyspozycji wózek i balkonik. Nie wymaga dźwigania. Profilaktycznie nosi pieluchomajtki. Seniorka potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach związanych z toaletą czy ubieraniem z racji wieku #8211; ma 95 lat. Trudno jej samej wykonywać najprostsze czynności.
Do dyspozycji opiekunki piętro domku jednorodzinnego. Jest internet.

 Zakres obowiązków:
 -prowadzenie domu,
-zakupy,
-pomoc podopiecznej  w codziennych czynnościach,
-wspólne aktywne spędzanie czasu.

SPRAWDZONA OFERTA ! ! !
więcej informacji udzieli dział rekrutacji

Wymagania:
kobieta (wiek do 60 lat)
język  dobry+
doświadczenie

ZAPEWNIAMY:

* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK
(niemiecka emerytura , kindergeld)

* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO

* Podwójne diety i premie na Święta

* Zwrot kosztów podróży

* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego

* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach

* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

 W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC
NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI
ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:
- PODSTAWOWYM,
- KOMUNIKATYWNYM,
- DOBRYM I BARDZO DOBRYM

CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY
ZAPRASZAMY ! ! !

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: KonikGdynia
Oferta pracy Opieka nad 95-letnią Seniorką 1300 od 16.08 może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 565 razy | 09-08-2017