Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opieka nad 89-letnią panią z Papenburg. 10.12

Opieka nad 89-letnią panią z Papenburg. 10.12Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą.
STAN ZDROWIA POOPIECZNE:
Wiek: 89 lat
Wzrost: 167 cm
Waga: 65kg
Podopieczna porusza się z pomocą balkonika. Jest w bardzo dobrej kondycji psychicznej. Choruje na nadciśnienie i reumatyzm. Ma problemy z sercem. Podopieczna ma częściową Inkontynencję (nosi wkładki). Podopieczna ma problemy ze wzrokiem i ze słuchem. Na jedno oko w ogóle nie widzi. Nosi okulary oraz dwa aparaty słuchowe. Na dzień dzisiejszy nie potrzebuje pomocy w nocy. Podopieczna stosuje lekkostrawną dietę.
Podopieczna lubi pisać.
Obowiązki:
Opiekunka prowadzi dom: sprząta mieszkanie, robi pranie, prasuje, robi zakupy oraz przygotowuje śniadania i kolacje. Zajmuje się także ogrodem ( podlewanie kwiatów, pielęgnowanie grządek, grabienie liści, oraz zamiatanie tarasu, wejścia). Towarzyszy podopiecznej w wizytach u lekarza oraz prywatnych wizytach. Opiekunka dotrzymuje towarzystwa podopiecznej. Do pomocy przychodzi raz w tygodniu osoba sprzątająca.
Obiad opiekunka z podopieczną je w restauracji syna niegdyś należącej do podopiecznej .
Dodatkowe informacje:
Podopieczna mieszka sama w domku jednorodzinnym o powierzchni 200m2 w małym mieście. Do najbliższego sklepu jest około 10 min na piechotę. Opiekunka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem: łózko, stół, szafa, radio, TV, Internet. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną na miejscu. Opiekunka jeździe autem #8211; do lekarza z podopieczną i prywatnych celach.
Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą
- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Pflege mit Herzen
Oferta pracy Opieka nad 89-letnią panią z Papenburg. 10.12 może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 438 razy | 25-11-2016