Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opieka nad 73-letnią panią z Moers. Od 10.12 - 06.01

Opieka nad 73-letnią panią z Moers. Od 10.12 - 06.01Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą.
STAN ZDROWIA POOPIECZNE:
Wiek: 73 lat
Wzrost: 158 cm
Waga: 70 kg
Podopieczna cierpi na demencję i dezorientację czasowo-przestrzenną. Zdarza się jej również nie rozpoznawać bliskich osób. Ma też lekkie problemy z poruszaniem się, czasami potrzebuje wsparcia drugiej osoby. Kobieta lubi czytanie i gry karciane. Do tej pory do seniorki codziennie przychodziło Pflegedienst, w tym momencie nie będzie już takiej potrzeby.
Obowiązki:
Opiekunka dotrzymuje towarzystwa podopiecznej, wspiera we wszystkich czynnościach dnia codziennego. Powinna kontrolować wszystko, co seniorka robi, np. gdzie odkłada klucze lub co i w jakich ilościach wkłada do koszyka podczas zakupów, czy zażywa regularnie odpowiednie leki. Do toalety podopieczna chodzi samodzielnie, wieczorną kąpiel wykonuje przy wsparciu opiekunki. Opiekunka prowadzi dom: sprząta mieszkanie, robi pranie, prasuje, robi zakupy oraz przygotowuje posiłki.
Dodatkowe informacje:
Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu na drugim piętrze. na piechotę. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój ze standardowym wyposażeniem, aneksem kuchennym i własną łazienką, Internet jest w trakcie instalowania. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną na miejscu.
Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą
- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Pflege mit Herzen
Oferta pracy Opieka nad 73-letnią panią z Moers. Od 10.12 - 06.01 może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 990 razy | 25-11-2016