Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opieka nad 72-letnią pani z Lauterstein. Od 15.12.

Opieka nad 72-letnią pani z Lauterstein. Od 15.12.Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą.
STAN ZDROWIA POOPIECZNEJ:
Wiek: 72 lat
Wzrost: 163 cm
Waga: 57 kg
Podopieczna cierpi na Parkinsona. Porusza się na wózku inwalidzkim - problemy z poruszaniem po złamaniu kości udowej. Wstaje samodzielnie. Nie potrzebuje pomocy przy transferze łózko- wózek. Korzysta z pomocą z toalety. Podopieczna cierpi na dezorientacje czasową, przestrzenną i do osób. Nie ma problemów z zasypianiem. Podopieczna budzi się w nocy do toalety. Nie stosuje żadnej diety. Podopieczna chodzi na gimnastykę leczniczą. Podopieczna na dzień dzisiejszy nie nosi pampersów.
Do pomocy wózek inwalidzki, łózko specjalistyczne, balkonik.
Obowiązki:
Opiekunka pomaga w codziennych czynnościach: przy ubieraniu się, pielęgnacji ciała i higienie intymnej, nadzoruje podopieczną w ciągu dnia. Wychodzi na spacer z podopieczną. W razie konieczności wstaje do podopiecznej w nocy. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje posiłki, podaje posiłki, robi zakupy. pierze, prasuje itp. i prowadzi gospodarstwo domowe. W razie konieczności idzie z podopieczną do lekarza.
Dodatkowe informacje:
Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym na wsi. Jest do dyspozycji auto. Opiekunka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem: łóżko, stół, szafa, radio i TV, Internet. Opiekunka ma do dyspozycji swoją łazienkę. Czas wolny do uzgodnienia na miejscu z rodziną.
Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą
- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Pflege mit Herzen
Oferta pracy Opieka nad 72-letnią pani z Lauterstein. Od 15.12. może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 498 razy | 25-11-2016