Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opieka bez znajomości języka

Opieka bez znajomości językaCentrum Językowe Konik
Specjalizuje się w rekrutacji pracowników do pracy w OPIECE na terenie Niemiec.

W obecnej chwili poszukujemy:
OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH NA ŚWIĄTECZNE ZASTĘPSTWA (oferty bez znajomości języka niemieckiego).

Oferujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie

Spędź Święta Bożego Narodzenia na terenie Niemiec, zaopiekuj się seniorką lub seniorem, osobami samotnymi lub małżeństwami.

Termin wyjazdu:
od grudnia na 1, 2 lub 3 miesiące

Ostatnie wolne miejsca ! ! !

Praca w systemie zmianowym, istnieje możliwość powrotu na zlecanie do obecnej lub nowej rodziny.
To ty decydujesz jak długo chcesz pracować.

Zakres obowiązków:
prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, pranie, zakupy, pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach, ubieranie, mycie, karmienie, wspólne spędzanie czasu, gry, zabawy, spacery.

! ! ! SPRAWDZONE MIEJSCA PRACY ! ! !

Wymagania:
- doświadczenie w opiece - akceptujemy doświadczenie w rodzinie wśród bliskich osób.
- wiek do 65 lat
- dobry stan zdrowia
- mile widziane prawo jazdy kat B

Oferujemy:
gt; Wynagrodzenie - dla ofert bez znajomości języka od 3000 zł miesięcznie
plus świąteczna premia od 400 zł do 800 zł
gt; Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie ubezpieczenie
gt; Terminowość wypłat wynagrodzenia w euro lub złotówkach
gt; Transport oraz zwrot kosztów podróży
gt; Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
gt; Bonus w postaci premii za promowanie firmy 50#8364;
gt; Podwójne diety i premie na święta
gt; Płatne postojowe dla pracownika podczas urlopu w Polsce
gt; Ubezpieczenia dla członów rodziny
gt; Opiekę, wsparcie i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski
gt; Nie pobieramy żadnej prowizji

W swojej ofercie posiadamy również oferty ze znajomością języka niemieckiego na poziomie:
- podstawowym
- komunikatywnym
- dobrym
- bardzo dobrym
Wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka niemieckiego i warunków pracy do 1500#8364; netto miesięcznie

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE
Pensja:
Lokalizacja: Berlin
Firma: Konik.wroclaw
Oferta pracy Opieka bez znajomości języka może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 520 razy | 05-12-2017