Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Operatorzy wózków widłowych

Operatorzy wózków widłowychAgencja PRAN nr cert.1223.

Dla naszego holenderskiego klienta, centrum logistycznego, poszukujemy kandydatów do obslugi róznego rodzaju wózków widlowych (czolowych, bocznych lub EPT).

Rozpoczecie pracy: po zaakceptowaniu CV kandydata

OPIS STANOWISKA:
- Obsluga wózków widlowych (rodzaj zalezny bedzie od posiadanych uprawnien),
- Sztaplowanie palet,
- Skanowanie produktów,
- Przygotowywanie towarów do wysylki,
- Zaladunek i rozladunek kontenerów,
- Pakowanie i przepakowywanie produktów.

Wymagania:
- wazny certyfikat na wózki widlowe czolowe, boczne lub EPT (holenderski badz polski tlumaczony na jezyk angielski),
- min. 6 miesiecy doswiadczenia na wózkach widlowych,
- dyspozycjnosc na dlugi okres czasu,
- min. komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego,
- mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzednie,
- Prace dlugoterminowa (min. 1 rok),
- Odplatne zakawaterowanie i ubezpieczenie.

Pensja:
Lokalizacja: Tilburg
Firma: PRAN Gliwice
Oferta pracy Operatorzy wózków widłowych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

| Czytano 424 razy | 09-03-2018