Strona główna >> Finlandia >> Dam pracę

Operatorzy CNC

Operatorzy CNCDla naszego Klienta fińskiej firmy szukamy operatorów tokarek CNC ze sterownikami Fanuc
Zakres obowiązków
obsługa i ustawianie tokarek CNC ze sterownikami Fanuc - produkcja tłoków do siłowników

Wymagania
doświadczenie w pracy jako operator CNC na tokarkach ze sterownikami Fanuc

bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

na miejscu będzie przeprowadzony przez Pracodawcę test kwalifikujący do pracy

Oferujemy
długoterminowa praca w Finlandii (okolice Turku)

pierwszy miesiąc próbny 9 EUR netto, po okresie próbnym podwyżka do 10 / 11 EUR netto,
po 4 miesiącach pracy możliwa negocjacja ostatecznej stawki

dobra znajomość jęz. angielskiego ma wpływ na wysokość stawki

dojazd do Finlandii na własny koszt

zakwaterowanie i co trzymiesięczne zjazdy do domu na wakacje po stronie Pracodawcy

rozpoczęcie pracy 1 lipca
Pensja:
Lokalizacja: Okolice Turku
Firma: centrumrekrutacji
Oferta pracy Operatorzy CNC może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Finlandia >> Dam pracę

| Czytano 3004 razy | 27-06-2011