Partnerzy
Wyszukiwarka ofert pracy

Kanał RSS
iwonaglogowska
ewelinamatias
Persona-Direktservice
Persona-Direkt
aisha124
aisha124
Aktualności

Najniższa krajowa 2017

Popularne zawody

Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Operator wózka wysokiego składowania

Operator wózka wysokiego składowaniaAgencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o.o. poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów
w Niemczech osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- obsługa wózków widłowych wysokiego składowania
- transport towarów
- bieżące prace magazynowe
- współpraca z działami załadunku i transportu, kompletacji
- dbanie o porządek w części magazynowej i socjalnej

Oferujemy:
- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- miejsce pracy: okolice Monachium
- podstawowe miesięczne wynagrodzenie: 1300 #8211; 1400 euro netto
- darmowe zakwaterowanie
- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)
- uprawnienia na wózki widłowe w języku niemieckim

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Sempre
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim wraz z dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje zawodowe na adres umieszczony poniżej, podając w temacie stanowisko pracy.
E-Mail: rekrutacja@personalauspolen.eu

tel. 717242135/ 790707557

sempre | Czytano 11 razy | 07-12-2017