Strona główna >> Śląskie >> Dam pracę

Operator wózka widłowego wysokiego składowania

Operator wózka widłowego wysokiego składowaniaEURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta renomowanej firmy z branży motoryzacyjnej poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy - Ingolstadt

Zakres obowiązków:
- praca na magazynie
- obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
- załadunek i wyładunek tzw. gitterboxów (metalowych skrzyń)

Wymagania:
- wieloletnie doświadczenie na w/w stanowisku
- komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego
- możliwość oraz chęć przyjazdu na rozmowę kwalifikacyjną oraz jazdę próbną do Gliwic
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- atrakcyjną pracę u klienta z branży Automotive
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie

UWAGA:
Rozmowa z pracodawca oraz krotki test jazdy wózkiem odbędzie się z początkiem lipca w Gliwicach.
Wszystkie osoby, które przejdą pomyślenie rozmowę kwalifikacyjną oraz jazdę próbną otrzymają w tym samym dniu umowę o prace.
Pensja:
Lokalizacja: Racibórz
Firma: Euro Labora
Oferta pracy Operator wózka widłowego wysokiego składowania może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Śląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4696 razy | 15-06-2014