Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

Operator wózka widłowego

Operator wózka widłowegoIFlexS jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273. Specjalizujemy się zarówno w pośrednictwie pracy na terenie RP jak i delegowaniem pracowników do krajów UE.
Obecnie dla naszego Klienta firmy produkcyjnej poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej na stanowisku:

Operator Wózka Widłowego Miejsce pracy: Wołczyn

Obowiązki:

- obsługa wózka widłowego na magazynie
- kompletacja zamówień wózkiem widłowym
- pakowanie towaru dla klienta
- uczestnictwo w załadunku oraz sprawdzanie zgodności towarów z dokumentami

Wymagania:

- uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
- doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych
- aktualna książeczka sanepidowska jako dodatkowy atut
- umiejętność pracy w zespole
- pracowitość

Oferujemy:

- pracę trzyzmianowa
- pracę na pełny etat

Oferta pracy tymczasowej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie  swojego CV  w tytule wpisując: Operator wózka widłowego.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o załączenie oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997r. (Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926)".
Pensja:
Lokalizacja: Wołczyn, Kluczbork
Firma: IFlexS Sp. z o.o.
Oferta pracy Operator wózka widłowego może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4649 razy | 14-05-2015