Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Operator wózka widłowego

Operator wózka widłowegoDie Fahrner Network GmbH wurde 2007 als Unternehmen der Fahrner Logistics Group gegrundet, die auf mehr als 80 Jahre Erfahrung im Bereich Logistik zuruckblicken kann. Als dynamisches und strukturiertes Personaldienstleistungsunternehmen sind wir ein kompetenter Ansprechpartner fur umfassende Beratung und individuell zugeschnittene Personallosungen, wie qualifizierte Arbeitnehmeruberlassung und professionelle Personalvermittlung von Industrie, Handwerk, Logistik und Wirtschaft. Durch unsere Zusammenarbeit mit renommierten Arbeitgebern bieten wir deutschlandweit interessante Karrieremoglichkeiten in verschiedensten gewerblich/technischen und kaufmannischen Berufsgruppen.
Fahrner Network GmbH niemiecka agencja pośrednictwa pracy poszukuje aktualnie dla swojego Klienta osób do pracy na stanowisko:
Numer referencyjny: OWW/10/2014
Branża: Logistyczna
Miejsce Pracy: okolice Dingolfing
Obowiązki:
Obsługa wózka widłowego
Załadunek i rozładunek towarów zgodnie z zamówieniem
Wypełnianie dokumentacji magazynowej
Przygotowanie towaru według specyfiki
Wymagania:
Doświadczenie oraz uprawnienia do obsługi wózka widłowego
Co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
Umiejętność pracy w zespole
Otwartość, komunikatywność, zaangażowanie
Chęć do szybkiego podjęcia pracy na dłuższy okres
Oferujemy:
Legalne zatrudnienie na dłuższy okres czasu na niemieckich warunkach
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość ksztalcenia i rozwoju
Opiekę i wsparcie koordynatora
Zakwaterowanie

Pensja:
Lokalizacja: Wrocław, Oleśnica, Dzierżoniów
Firma:
Oferta pracy Operator wózka widłowego może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

| Czytano 4720 razy | 15-10-2014