Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Operator Wózka Pracownik Magazynu - Niemcy

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268).  Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Aktualnie  poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator Wózka/ Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Niemcy

(Adelsheim, rejon Badenia-Wirtembergia)

Firma:

Oferujemy pracę w renomowanej i uznanej na niemieckim rynku firmie, będącej liderem w zakresie produkcji materiałów montażowych, mocujących, narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz chemii technicznej.

Opis stanowiska:

  • Praca na magazynie,

  • Obsługa wózka widłowego bocznego (możliwe przeszkolenie!),

  • Kontrola dostaw, wydania towarów,

  • Komisjonowanie towaru,

  • Przygotowanie i kontrola wysyłek towaru.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnych stanowiskach,

  • Gotowość do samodzielnej pracy na magazynie oraz na wózku widłowym,

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny!

  • Gotowość do podjęcia długofalowego zatrudnienia na terenie Niemiec,

  • Uprawnienia na wózki widłowe będą dużym atutem,

  • Rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków, odpowiedzialność oraz lojalność,

  • Mile widziane prawo jazdy kat.B a także własne auto.

 W zamian za Twoje doświadczenie oraz zaangażowanie oferujemy:

  • Stawkę podstawową godzinową 9,85 euro brutto a także atrakcyjną premię 15 lub 25 euro w zależności od poziomu znajomości języka niemieckiego,

  • Zorganizowane zakwaterowanie w bardzo dobrym standardzie w bliskiej odległości od firmy,

  • Polski brygadzista,

  • Kontrakt beterminowy ,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach,

  • Terminowe przelewy, możliowość pobierania zaliczek przez 6 miesięcy od podjęcia pracy, już po 1 tygodniu pracy,

  • Wsparcie działu koordynacji zatrudnienia pracowników po stronie polskiej a także niemieckiej, wspierających w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.).

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj  lub kontakt telefoniczny: + 48 508 162 832 (poniedziałek - piątek 9-17)

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: MONDI Polska
Oferta pracy Operator Wózka Pracownik Magazynu - Niemcy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 272 razy | 04-08-2017