Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Operator urządzeń produkcyjnych - niemiecka umowa! 14e/h

Operator urządzeń produkcyjnych - niemiecka umowa! 14e/hDla naszego klienta w okolicach Norymbergii poszukujemy specjalistów od powlekania proszkowego z efektami metalicznymi.

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn i urządzeń oraz przejęcie odpowiedzialności za kontrolę wykonywanej produkcji
- rozpoznawanie i zapobieganie zakłóceniom produkcji
- praca z proszkiem aluminiowym na różnych etapach chemicznych w procesie produkcyjnym

Oczekiwania:
- zdolności techniczne i dobra sprawność fizyczna
- mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn lub w branży chemicznej
- znajomość obsługi komputera
- gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy
- gotowość do pracy długoterminowej
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- umowa o pracę na warunkach niemieckich
- wynagrodzenie: 14 #8364; / h dla pracownika wykwalifikowanego i 11 #8364; / h dla pomocnika
- opieka socjalna: ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, na wypadek bezrobocia
- 30 dni urlopu przy zatrudnieniu na pełny etat
- dodatki za pracę w weekendy, dni świąteczne i w godzinach nocnych (ok. 350 #8364; netto/ miesiąc)
- darmowe zakwaterowanie i dodatki do posiłków w kantynie
- darmowy transport do i z miejsca pracy
- możliwość bezpłatnego szkolenia zawodowego i podniesienia kwalifikacji
Pensja:
Lokalizacja: Norymberga
Firma: HRInvestment
Oferta pracy Operator urządzeń produkcyjnych - niemiecka umowa! 14e/h może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

HRInvestment | Czytano 479 razy | 28-02-2018