Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

Operator suwnicy / Suwnicowy (Gantry Crane Operator)

Operator suwnicy / Suwnicowy (Gantry Crane Operator)Agencja Brasco poszukuje dla swojego klienta w Londynie w Wielkiej Brytanii kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Londyn, Wielka Brytania
Nr referencyjny: GANTRY/0816/P4U
Ilość miejsc pracy: 20

Obowiązki:
- Obsługa suwnicy;
- Zaladunek i rozładunek stali;

Oferujemy:
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji posiadającej kilka odziałów na terenie Wielkiej Brytanii;
- Wynagrodzenie brutto: na początek 11, 00 GBP / h;
- Mozliwe nadgodziny;
- Zakwaterowanie blisko miejsca pracy (płatne w kwocie około 100, 00 GBP/h / tydzień);
- Pomoc w załatwieniu formalności;

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku;
- Podstawowa znajomość języka angielskiego
Pensja:
Lokalizacja: Londyn
Firma: brasco
Oferta pracy Operator suwnicy / Suwnicowy (Gantry Crane Operator) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

brasco | Czytano 656 razy | 17-08-2016