Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Operator / programista maszyn CNC (WPC/03/17)

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby zarówno klientów jak i kandydatów, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Operator/programista maszyn CNC

Miejsce pracy: Windischeschenbach

 Opis stanowiska:

  • Praca na stanowisku operatora i programisty maszyn CNC w firmie zajmującej się projektowaniem i produkcją różnego rodzaju części metalowych, najczęściej do silników.

  • Poszukujemy kandydatów na stanowiska:

FREZER (maszyny Mazak, Soramill, Iberimex-Zayer, sterowanie Mazatrol i Heidenhain)

          - TOKARZ (maszyny Mazak, Mori Seiki, Microcut Challenger, sterowanie Mazatrol i Fanuc)

          - SZLIFIERZ (maszyny Studer, Kopp SN 1600, sterowanie Fanuc i Siemens)

  • Programowanie z pulpitu maszyny oraz w systemach CAD/CAM dla obróbki o nieregularnym kształcie.

  • Możliwe przeszkolenie i podniesienie swoich kwalifikacji.

 Wymagania:

  • Doświadczenie w prac na stanowisku programisty maszyn CNC.

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

  • Własny samochód - mile widziany.

  • Sumienność, samodzielność i dyspozycyjność.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Praca na długi okres.

  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.

  • Gwarantowane ubezpieczenie.

  • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.

  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.

  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.

  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.

  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

  • Dawno nie używałeś języka obcego? Weegree oferuje przyśpieszony kurs doszkalający dla wybranych kandydatów!

Dodatkowe informacje:

  • Praca od zaraz!

  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53.

Pensja:
Lokalizacja: Windischeschenbach
Firma: Weegree
Oferta pracy Operator / programista maszyn CNC (WPC/03/17) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 621 razy | 27-11-2017