Strona główna >> Finlandia >> Dam pracę

Operator Prasy CNC - wyciskanie aluminium

Operator Prasy CNC - wyciskanie aluminiumOd kilku lat zajmujemy się rekrutacją kandydatów dla branży metalowej w Finlandii, za naszym pośrednictwem pracę znalazło już kilkaset osób. Nie pobieramy opłat od kandydatów. Oferowane zatrudnienie jest legalne. Nasi klienci zapewniają zakwaterowanie, koszty wyjazdu z Polski, opiekę koordynatora na miejscu.

Nasz Klient to duża i nowoczesna firma produkcyjna, dla której poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator Prasy CNC (wyciskanie aluminium)
Miejsce pracy: Finlandia

Obowiązki:

- obsługa prasy CNC,

- wytłaczanie profili aluminiowych,

- wyciskanie aluminium,

- prostowanie, gięcie, skrawanie aluminium,

- kontrolowanie jakości wytłoczonych profili.

Wymagania:

- kilkuletnie doświadczenie zawodowe związane z wyciskaniem i obróbką aluminium,

- komunikatywna znajomość języka angielskiego,

- doświadczenie w obsłudze maszyn sterowanych numerycznie,

- umiejętność odczytu rysunku technicznego,

- prawo jazdy - mile widziane.

Oferujemy:

- wynagrodzenie: 10, 73 € brutto / h, ok. 1100-1800 € netto / m-c,

- praca od zaraz na okres min. 7 miesięcy,

- opieka polskiego koordynatora na miejscu,

- zakwaterowanie,

- praca na dwie zmiany.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą mailową na adres: zagranica.kra@trenkwalder.com.pl z dopiskiem AL/FIN/0611.

Oferta jest ważna do 30.06.2011r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (nr cert. 136)

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

ul. Królowej Jadwigi 160, 30-212 Kraków
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Operator Prasy CNC - wyciskanie aluminium może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Finlandia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 3532 razy | 14-06-2011