Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

Operator pras amada

Operator pras amadaEtif Polska - Biuro Rekrutacji Pracowników - Obecnie dla Naszego Klienta - Międzynarodowej Firmy Produkcyjnej z Tczewa, która inwestuje w swoich pracowników poszukujemy osób na stanowisko:

Operator Pras AMADA

Wymagania:
min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku Operator Pras (amada),
umiejętność obsługi narzędzi warsztatowych,
umiejętność czytania rysunku technicznego
gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie,

Obowiązki:
obsługa bieżąca pras krawędziowych,
ocena wizualna jakości produkowanych detali,
wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
kontrola parametrów pracy pras,

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
stałą pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez stopniowe wdrażanie w obsługę innych maszyn CNC,
pracę w systemie 3 zmianowym.

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@etif.eu w tytule e-mail podając nr ref. OPA/01/14

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Agencja Zatrudnienia nr 6943
Pensja:
Lokalizacja: Tczew
Firma: Etif Polska
Oferta pracy Operator pras amada może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4756 razy | 31-03-2014