Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Operator mechanik maszyn wytłaczających

Zeitmann jest liderem wśród agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Przede wszystkim jednak jest firmą godną zaufania. Co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Pomagamy również kandydatom szukającym zatrudnienia w Austrii, Holandii, Norwegii, Finlandii i Wielkiej Brytanii. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych. Służymy wieloletnim doświadczeniem i kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.

Dla naszego Klienta, dużej niemieckiej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator/mechanik maszyn wytłaczających (Niemcy)

Obowiązki:

  • obsługa wytłaczarek

  • naprawa maszyn wytłaczających

  • przestrzeganie i kontrolna ogólnych norm jakościowych i wydajnościowych

Wymagania:

  • wykształcenie - mechanik maszyn przemysłowych (warunek konieczny)

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność czytania pisma technicznego

  • biegła znajomość języka niemieckiego

  • czynne prawo jazdy kategorii B i własny samochód (mile widziane - kandydaci spełniający ten warunek będą brani pod uwagę w pierwszej kolejności)

Oferujemy:

  • pracę od zaraz w znanej niemieckiej firmie

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach - umowa z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)

  • dobre warunki mieszkaniowe zapewnione przez pracodawcę

  • składki i podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • długoterminowe zatrudnienie

  • ubezpieczenie

Pensja:
Lokalizacja: Georgen
Firma: Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
Oferta pracy Operator mechanik maszyn wytłaczających może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 412 razy | 09-12-2016