Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Operator maszyn produkcyjnych

Operator maszyn produkcyjnychCPC Consulting Group Agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Agencja zatrudnienia- nr certyfikatu 8148
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH
Lokalizacja: 70 km od Berlina

Obowiązki:
#8226;kompleksowa obsługa maszyn i urządzeń pakujących produkty spożywcze
#8226;czuwanie nad pracą maszyn
#8226;kontrola optyczna gotowych wyrobów

Wymagania:
#8226;znajomość j. niemieckiego - warunek konieczny (znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej)
#8226;wykształcenie średnie techniczne, mile widziane o specjalności mechanicznej, elektrycznej, elektronicznej lub pokrewnej
#8226;mile widziane doświadczenie zawodowe związane z obsługą maszyn i urządzeń na liniach produkcyjnej
#8226;gotowość na pracę w systemie zmianowym
#8226;mile widziany własny samochód do wyjazdu
#8226;motywacja i gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Gwarantujemy:
#8226;stawkę godzinową w wysokości 13, 50 Euro brutto/godz.
#8226;komfortowe zakwaterowanie, odpłatne 50, 00 Euro m-c (kwota stała)
#8226;pracę w pełnym wymiarze godzin - 40 godzin/tygodniowo
#8226;nadgodziny płatne dodatkowo - 25% stawki godzinowej
#8226;płatny urlop wypoczynkowy
#8226;oferujemy prowizję za każdego poleconego pracownika, zatrudnionego przez nas*
*(szczegóły po zatrudnieniu)

Pensja:
Lokalizacja: Berlin
Firma:
Oferta pracy Operator maszyn produkcyjnych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 380 razy | 26-07-2019