Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Operator maszyn

GRUPACON Sp. z o.o.  jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już od ponad 10 lat funkcjonuje w obszarze pracy tymczasowej zarówno w kraju jak i za granicą. Co roku obdarza nas zaufaniem ponad 2 000 pracowników i wiele Firm w całej Europie.

GRUPACON Sp. z o.o.  wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11.246

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisku:

Pracownik produkcji/ Operator maszyn

Miejsce pracy : Koszalin

Obowiązki:

o pomoc przy obsłudze linii produkcyjnej
o obsługa maszyn,
o budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

o mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
o książeczka sanepidowska
o dyspozycyjność do pracy od zaraz
o dokładność, precyzja, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

o zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin w  sytemie pracy  II zmianowej
o możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie
o wynagrodzenie stałe godzinowe plus premia

Prosimy o podpisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".

 Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Pensja:
Lokalizacja: Koszalin
Firma:
Oferta pracy Operator maszyn może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4362 razy | 15-11-2015