Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Operator maszyn drogowych

Operator maszyn drogowychAgencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Operator maszyn budowlanych (k/m) #8211; budowa dróg i autostrad

Poszukujemy od zaraz pracowników do obsługi maszyn budowlanych, takich jak rozściełacz do asfaltu, podajnik masy, walec itp. na placach budowy w rejonie północno-zachodnich Niemiec!

Nasz klient jest jedną z najbardziej znanych firm specjalizujących się w budowie dróg i autostrad.

Zakres obowiązków:
Obsługa maszyn budowlanych
Współpraca z brygadą przy różnego rodzaju pracach związanych z kładzeniem nawierzchni
Przezbrajanie maszyn, diagnoza i naprawa uszkodzeń i awarii
Typowe prace drogowe

Czego oczekujemy, jeżeli się zdecydujesz:
Wykształcenia zawodowego w zakresie technicznym np. jako operator maszyn drogowych, pracownik drogowy lub w podobnych zawodach
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Prawo jazdy kat. B mile widziane
Znajomość języka niemieckiego
Umiejętności pracy w grupie
Samodzielności, zaangażowania oraz odpowiedzialności

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
Atrakcyjne wynagrodzenie, dopasowane do kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego #8211; zarobki wg taryfy branżowej z możliwością negocjacji stawki

Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Operator maszyn drogowych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 275 razy | 16-11-2018