Partnerzy
Wyszukiwarka ofert pracy

Kanał RSS
Maksiunio19
Maksiunio19
Madziuszka007
MarcinPotoczek
Ariel T
Ariel T

Popularne zawody

Strona główna >> Austria >> Dam pracę

Operator koparko-ładowarki

Operator koparko-ładowarkiFirma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu: 14601) poszukuje do pracy na terenie Austrii fachowców na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- obsługa koparko-ładowarki

Wymagania:
- uprawnienia na koparko-ładowarki
- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- umowę o pracę na warunkach austriackich
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie
- 13 i 14 pensja- tzw. urlopowe i świąteczne
- zakwaterowanie
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Eurolabora
Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ze zdjęciem Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy praca@euro-labora.com

eurolabora | Czytano 30 razy | 11-02-2019