Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Operator koparki z komunikatywnym językiem niemieckim

Operator koparki z komunikatywnym językiem niemieckimPolska firma budowlana poszukuje doświadczonych operatorów koparki z uprawnieniami do pracy na terenie Niemiec.
Oferta dedykowana dla operatorów, którzy mają doświadczenie przy wykonywaniu głębokich wykopów .
Możliwe wynagrodzenie powyżej 12 tys. zł
Miejsce pracy: teren Niemiec
Oferujemy:
#8226;długoterminową, stabilną i legalną pracę,
#8226;bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
#8226;atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 12 do 17 euro, regularne płatności,
#8226;BONUS #8211; 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,
#8226;BONUS #8211; 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,
#8226;opiekę biura podczas odbywania kontraktów.
Zadania/ Zakres prac:
#8226;samodzielna obsługa koparki 16 i 21 tonowej (Cat, Comatsu) i dbałość o dobry stan techniczny,
#8226;wykonywanie wykopów wąsko przestrzennych - głębokich na 7m, szer. na 2m,
#8226;wykonywanie wykopów do przeprowadzania rur,
#8226;komunikacja z pozostałymi pracownikami,
Wymagania:
#8226;uprawnienia na sprzęt #8211; koparki jednonaczyniowe,
#8226;min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
#8226;komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
#8226;sumienność, rzetelność w pracy,
#8226;samodzielność i precyzja w działaniu,
#8226;dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
#8226;brak nałogów,
#8226;mile widziane własne auto.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Ruben Bau sp. z o. o.
Oferta pracy Operator koparki z komunikatywnym językiem niemieckim może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Ruben Bau sp. z o. o. | Czytano 343 razy | 19-02-2019