Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

Oferty Pracy Praga IT/ sprzedaż

Oferty Pracy Praga IT/ sprzedażPoszukujemy polskojęzycznych pracowników dla międzynarodowej firmy w Pradze specjalizującej się w IT.Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy.

Wymagania:

-wykształcenie średnie lub wyższe

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- chęć dalszej nauki i doskonalenia umiejętności

- komunikatywność

- przeprowadzenie się do Pragi

Obowiązki:

- Managing assigned authorized partners / Mid-Market level strategic customers via telephone to detect potential business opportunities
-Supporting partners on business development and tracking ongoing projects as an account manager

- Managing pipeline, forecasting business and develop influential relationship with existing customers.
- Chasing up-sell and cross sell opportunities.

- Administrating CRM tools, portals and sharepoints.

- Collaborating with country field managers and engaging resources to finalize opportunities

CV prosimy przysyłać w języku angielskim.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Dutch Recruitment
Oferta pracy Oferty Pracy Praga IT/ sprzedaż może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1278 razy | 11-05-2015