Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Niemcy, Opiekun lub Opiekunka osób starszych, Bawaria

Niemcy, Opiekun lub Opiekunka osób starszych, Bawaria Zlecenie do samotnej Seniorki z Bawarii za 1400 EURO za miesiąc

Lokalizacja: Poing
Podopieczna (82 l.) z charakteru jest osobą otwartą, miłą i towarzyską, ma problemy z pamięcią. Lubi gotować, piec, robótki ręczne i chętnie spaceruje spędza czas na łonie natury. Seniorka cierpi na początkową demencję, porusza się przy pomocy rollatora. Podopieczna potrzebuje wsparcia Opiekunki w dziennych czynnościach i towarzystwa.
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące czynności i porządki domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego, mile widziane prawo jazdy.
Warunki mieszkaniowe: Pani mieszka sama w mieszkaniu na wsi. Dla Opiekunki jest osobny pokój z TV i internetem oraz rower i samochód do dyspozycji.

Dołącz do MEDIPE i wyjedź do pracy w Niemczech jako Opiekun lub Opiekunka osób starszych.
Możesz zarobić nawet 1600 euro w miesiąc a do tego skorzystać z licznych premii i bonusów!

Pensja: 1400 EURO
Firma: Medipe
Oferta pracy Niemcy, Opiekun lub Opiekunka osób starszych, Bawaria może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 219 razy | 12-01-2020