Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Nauczyciel Biologii - Korepetytor

Nauczyciel Biologii - KorepetytorJesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!

Nr. ref. NB/04/2017
Stanowisko:
Oleśnica

Opis stanowiska:
Poszukujemy nauczyciela biologii, do prowadzenia zajęć dla uczniów
przygotowujących się do konkursu przedmiotowego z biologii. Praca jest czasowa (do I 2018).

Wymagania:

- dyplom uczelni wyższej z zakresu biologii,
- uprawnienia pedagogiczne,
- mile widziany własny środek lokomocji,
- skany/kopie dyplomów,
- listy referencyjne lub inne potwierdzenia doświadczenia,
- list motywacyjny.

Oferujemy:

- atrakcyjne stawki godzinowe,
- elastyczny wymiar pracy,
- możliwość współpracy przy różnych projektach.

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: wroclaw.atut@gmail.com. W tytule prosimy podać nr referencyjny: NB/04/2017.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"
Pensja:
Lokalizacja: Oleśnica
Firma: ATUT Lider Kształcenia
Oferta pracy Nauczyciel Biologii - Korepetytor może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

| Czytano 4229 razy | 13-04-2017