Strona główna >> Norwegia >> Dam pracę

Murarz / Tynkarz Norwegia

Murarz / Tynkarz Norwegia W związku z nową ofertą pracy zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:
Murarz - Tynkarz

Ilość wakatów: 12
Miejsce pracy: Norwegia
Nr. ref.: T/18

Obowiązki:
- murowanie z materiałów min. KLINKIER, LECA, cegła
lub
- tynkowanie ścian, sufitów ręczne lub maszynowe; wewnątrz lub zewnątrz

Wymagania:
#8226; min. 2 letnie potwierdzone doświadczenie w zawodzie
#8226; znajomość rysunku technicznego
#8226; umiejętność pracy samodzielnej
#8226; komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Pracodawca norweski oferuje:
#8226; długoterminowe kontrakty (pełen etat)
#8226; atrakcyjne wynagrodzenie od 200Nok/h zależne od doświadczenia
#8226; pracę w stabilnej dużej firmie
#8226; umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach NORWESKICH
#8226; pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: A-Personell
Oferta pracy Murarz / Tynkarz Norwegia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Norwegia >> Dam pracę

| Czytano 669 razy | 20-04-2018