Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Murarz klinkier - od zaraz - praca również dla teamów

Murarz klinkier - od zaraz - praca również dla teamów Agencja Pośrednictwa Pracy PolWork-Service posiadająca numer 7879 w Ewidencji Agencji Zatrudnienia dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:
Murarz
4- miejsca od zaraz

Zakres obowiązków:
- murowanie klinkierem gotowych elementów betonowych w zakładzie prefabrykacji

Wymagania:
1.Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub współpracownik potrafiący posługiwać się językiem niemieckim

2. Gotowość do wyjazdu

3. Doświadczenie w zawodzie

4. Prawo jazdy kategorii B

5. Własny środek transportu ( lub jeden na 2 pracowników )

Oferujemy:
1. Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
2. Organizację zakwaterowania przez pracodawcę
3.od 11, 50-12 euro brutto/H plus dieta za każdą przepracowaną godzinę
4. Opłacone wszystkie składki socjalne i ubezpieczeniowe
5. Pracę z uczciwym i sprawdzonym klientem
6. Możliwość długookresowej współpracy
7. Długoterminową współpracę
8. Pełne wsparcie polskich konsultantów
9. Sprawdzonych pracodawców
Pensja: 12 euro brutto plus dieta
Lokalizacja: Dortmund
Firma: PolWork
Oferta pracy Murarz klinkier - od zaraz - praca również dla teamów może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 461 razy | 24-02-2017