Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Murarz Francja

Murarz FrancjaInterimax jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MURARZ

Obowiązki:
* wszelkie prace murarskie:
* murowanie na zaprawie klejowej
* murowanie cienką spoiną
* murowanie metodą układania pod sznurek
* wykonywanie prac murarskich zgodnie z rysunkiem technicznym i założeniami projektu
prace na wysokości

Wymagania:
* min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
* komunikatywna znajomość języka francuskiego (przede wszystkim język techniczny)
* umiejętność czytania rysunku technicznego
* komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
* gotowość do podjęcia pracy od stycznia 2018

Oferujemy:
* legalne zatrudnienie w oparciu o umowę francuską
* darmowe zakwaterowanie
* pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem oraz opieka na miejscu

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje aktualne, opisowe CV ze zdjęciem na adres: angelika.hajduga@interimax.com w tytule maila proszę wpisać nazwę stanowiska "Murarz".
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Interimax
Oferta pracy Murarz Francja może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

| Czytano 509 razy | 25-12-2017