Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Murarz do Niemiec

Murarz do NiemiecPolska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych murarzy do budowy obiektów od podstaw.
Możliwe zarobki powyżej: 12 000 zł
Miejsce pracy: teren Niemiec
Oferujemy:
-długoterminową, stabilną i legalną pracę,
-bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
-atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 12 do 17 euro, regularne płatności,
-BONUS #8211; 100 euro za polecenie fachowca budowlanego *,
-BONUS #8211; 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu *,
-opiekę biura podczas odbywania kontraktów.
Zadania / zakres wykonywanych prac:
-wszelkiego rodzaju prace murarskie,
-obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,
-prace ogólnobudowlane.
Wymagania:
-min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
-sumienność, rzetelność w pracy,
-dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
-brak nałogów,
-mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.
Pensja: 12000
Lokalizacja:
Firma: Ruben Bau sp. z o. o.
Oferta pracy Murarz do Niemiec może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Ruben Bau sp. z o. o. | Czytano 341 razy | 16-04-2019