Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Murarz (DDM/3/17)

Murarz  (DDM/3/17)

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby zarówno klientów jak i kandydatów, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Murarz

Miejsce pracy: okolice Mons

Opis stanowiska:

  • Murowanie ścian zewnętrznych oraz wewnętrznych.

  • Murowanie z bloczków i cegieł.

  • Montaż i demontaż rusztowań, cięcie cegieł.

  • Budowa domów, apartamentów oraz budynków mieszkalnych.

  • Przygotowanie stanowiska pracy.

 Wymagania:

  • Doświadczenie min. 5 lat na podobnym stanowisku.

  • Komunikatywna znajomość języka francuskiego -warunek konieczny.

  • Swój samochód - mile widziany.

  • Siła fizyczna, dokładność i szybkość w pracy.

  • Umiejętność obsługi podnośnika teleskopowego - jako atut.

  • Pracowitość, zaradność oraz umiejętność pracy w grupie.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Pracę na długi okres.

  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.

  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.

  • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.

  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.

  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.

  • Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu.

  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.

  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.

  • Dawno nie używałeś języka obcego? Weegree oferuje przyśpieszony kurs doszkalający dla wybranych kandydatów!

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52 lub 77 543 18 53.

Pensja:
Lokalizacja: okolice Mons
Firma: Weegree
Oferta pracy Murarz (DDM/3/17) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 409 razy | 28-03-2017