Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Monter podsystemów do zautomatyzowanych skrzyń biegów

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników.

Nasz klient należy do międzynarodowego koncernu z z branży automotive, zatrudniającego ponad 1600 pracowników w filiach na całym świecie. W zakładzie w Zedelgem (okolice Bruggii) 115 inżynierów zajmuje się testowaniem, rozwojem, prototypowaniem oraz wytwarzaniem wysokowydajnych systemów i układów przeniesienia napędu dla najwyższej klasy samochodów sportowych.

Dla powyższego klienta - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER PODSYSTEMÓW DO ZAUTOMATYZOWANYCH SKRZYŃ BIEGÓW, Belgia

 Miejsce pracy: Zedelgem, Belgia

Opis stanowiska:

  • praca przy produkcji podsystemów do zautomatyzowanych skrzyń biegów do wysokiej klasy pojazdów

  • montaż podsystemów, np. SAV, CCV, Aux, Clutch na podstawie instrukcji

  • testowanie zmontowanych systemów na różnych liniach testowych

  • praca zmianowa (w tym zmiany nocne)

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne z zakresu mechaniki lub elektromechaniki

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej - mile widziane!

  • precyzja, zdolności manualne

  • odpowiedzialność i samodzielność

  • umiejętność pracy samodzielnej i pracy zespołowej

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym, zaawansowanym technologicznie środowisku

  • wynagrodzenie 16,08-16,62EUR brutto/h w skład którego wchodzi:
    - stawka podstawowa 12,87-13,30 brutto/h;
    - dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
    - premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego)

  • dodatek zmianowy  10 i 20 % stawki podstawowej

  • bony żywnościowe wartości: 6EUR za każdy dzień pracy (z czego 1,09EUR pokrywa pracownik)

  • możliwość pracy w nadgodzinach - płatne 150%

  • pomoc polskojęzycznego koordynatora

Potrącane z wynagrodzenia:

  • koszty zakwaterowania: 80EUR/tydzień

  • ubezpieczenie 7,5EUR / miesiąc (opcjonalnie)

Pensja:
Lokalizacja: Zedelgem
Firma: Link2europe
Oferta pracy Monter podsystemów do zautomatyzowanych skrzyń biegów może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 282 razy | 20-09-2017