Strona główna >> Lubelskie >> Dam pracę

Monter podłóg

Monter podłógJesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji, outsourcingu pracowników oraz optymalizacji kosztów zatrudnienia dla każdego sektora.
Rekrutujemy pracowników idealnie spełniających oczekiwania klienta niemieckiego w każdej branży. Współpracujemy z wieloma firmami niemieckimi, zapewniając pracownikom legalną pracę na terenie Niemiec.

Najważniejsze obowiązki:

Układanie różnego rodzaju podłóg: parkietu, z tworzyw sztucznych, paneli, wykładzin dywanowych, linoleum, podłóg PCV itp. na podłogach, ścianach i schodach
Przygotowanie powierzchni (gruntowe, szpachlowanie, schlifowanie, tak jak i zastosowanie gotowych elementów jastrychowych Fermacell)
Pomiary, odpowiednie dopasowanie, cięcie i montowanie wykładzin podłogowych
Montaż systemów przypodłogowych
Umiejętność zastosowania odpowiednich narzędzi i maszyn oraz ich konserwacja
Odnawianie starych powierzchni (uzupełnianie, wymiana)
Czyszczenie i konserwacja różnego rodzaju podłóg
Umiejętność cyklinowania parkietu
Kontrola jakościowa według wytycznych obowiązujących w firmie
Przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów firmowych.

Wymagania :

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (gwarancja pracy)
Wykształcenie w danym zawodzie bądź min. 5 letnie doświadczenie na podanym stanowisku
Świadectwa pracy lub referencje potwierdzające fachowość
Min. 3 - letnie doświadczenie w pracy na w/w stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy w Niemczech)
Doświadczenie w posługiwaniu się specjalnymi narzędziami i urządzeniami oraz materiałami pomocniczymi
Umiejętne obchodzenie się z klientem podczas zlecenia
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
Sumienność, odpowiedzialność
Niezawodność i samodzielność w pracy
Samochód i prawo jazdy oraz gotowość do wyjazdu do Niemiec

Oferujemy:

Legalną pracę na terenie Niemiec, głównie na terenach południowych
Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony w niemieckiej firmie wraz ze wszystkimi świadczeniami
Długoterminowe zatrudnienie i dobra organizacje zleceń
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki urlopowe i świąteczne
Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę
Stałą opiekę polskiego konsultanta.

Lokalizacja: Lublin, Puławy, Świdnik, Chełm, Nałęczów, Kazimierz
Firma: Horeca Personal Service
Oferta pracy Monter podłóg może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Lubelskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5356 razy | 13-01-2015