Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Monter płyt kartonowo gipsowych Plakista

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w branży ogólnobudowlanej poszukujemy:

Monterów płyt kartonowo -gipsowych/ Plakistów z doświadczeniem.

Zakres obowiązków:

-Montaż płyt kartonowo- gipsowych;

-Stawianie ścianek i sufitów;

-Doublage;

-Montaż izolacji (dociepleń wewnętrznych);

-Szpachlowanie;

-Szlifowanie.

Wymagania:

-Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku (5 lat);

-Doświadczenie w pracy na systemach francuskich (doublage, plaster miodu);

-Przygotowanie własnej skrzynki z narzędziami;

-Znajomość rysunki technicznego oraz czytania planów;

-Dokładność i zaangażowanie;

-Pracowitość, sumienność;

-Duża samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

-Legalne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

-Stawkę godzinową 10,73 e brutto

-Dodatek żywieniowy (prime panier-9,77 euro netto);

-Premia końca misji wypłacana w każdym miesiącu;

-Dofinansowane zakwaterowanie;

-Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.

Oferta pracy tymczasowej. Licencja Agencji nr 1954.

Pensja:
Lokalizacja: Nimes
Firma: In Temporis Polska
Oferta pracy Monter płyt kartonowo gipsowych Plakista może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 843 razy | 02-09-2016