Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Monter opon Wulkanizator

Jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta -  wiodącej firmy w Belgii specjalizującej się w produkcji autobusów oraz  naczep. To jednocześnie firma z pierwszego miejsca na liście najlepszych pracodawców w Belgii posiadająca dobrą infrastrukturę, nowoczesny sprzęt i inwestująca w szkolenia pracowników. Firma liczy w obecnej chwili ok 4 tys. pracowników, ma swoje oddziały w wielu krajach Europy -

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

WULKANIZATOR/MONTER OPON, Belgia/ Lier

Opis stanowiska:

Praca przy produkcji autobusów na stanowisku wulkanizator

Praca na okres 6-miesięcy z możliwością przedłużenia kontaktu bezpośrednio z firmą.

Wymagania:

doświadczenie w wymianie opon w serwisie wulkanizacyjnym lub warsztacie mechanicznym zwłaszcza przy wymianie opon w samochodach ciężarowych.

znajomość obsługi maszyn i narzędzi do montażu opon klucze(pneumatyczne, dynamometryczne), wyważarka

znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym!

Oferujemy:

legalne zatrudnienie na umowie belgijskiej

wynagrodzenie: 14,45EUR brutto/h;

bon żywnościowe: 7EUR za każdy przepracowany dzień

dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto (wypłacane raz w roku)

premia roczna 8,33 EUR (po przepracowanych 65 dniach roboczych)

możliwość zatrudnienia na dłużej

możliwość korzystania z zakwaterowania oferowanego przez firmę - koszt 80EUR/tydzień

opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu

Pensja:
Lokalizacja: Antwerpia
Firma: Link2europe
Oferta pracy Monter opon Wulkanizator może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 379 razy | 20-11-2017