Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Monter okien

Monter okienABC Work (licencja nr 12912) Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: MONTER OKIEN.

Oferujemy:
- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)
- Niemiecką umowę o pracę
- Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
- Zakwaterowanie
- Stałą opiekę polskiego koordynatora
- Pomoc w organizacji wyjazdu

Zakres obowiązków:
- Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert pracy od sprawdzonych pracodawców.

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
- Prawo jazdy lub własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)

Dlaczego ABC Work:
- Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
- Jesteśmy już 5 lat na rynku
- Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
- Pomogliśmy już wielu kandydatom

Prosimy o przesyłanie CV na adres: info@abcwork.eu
Pamiętaj o wskazaniu stanowiska w temacie wiadomości.

Prosimy o załączenie klauzuli: #8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym."
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: ABC
Oferta pracy Monter okien może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

ABC Work | Czytano 362 razy | 30-03-2019