Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Monter okien i drzwi Niemcy

Monter okien i drzwi NiemcyPersona-Direktservice GmbH jest dynamicznie rozwijającą się niemiecką, certyfikowaną agencją zatrudnienia, zatrudniającą pracowników z branży przemysłowej i produkcyjnej.

Obecnie dla naszego klienta - firmy niemieckiej, zajmującej się od kilkudziesięciu lat aranżacją wnętrz - poszukujemy pracownika na stanowisko:

Monter okien i drzwi - Niemcy
miejsce pracy: Niemcy (Walsrode, koło Hanoweru)

nr ref. 01/2016/Monter okien/#8230;

Obowiązki:

Montaż okien i drzwi na miejscu u klientów

Wymagania:

Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym #8211; warunek konieczny
Doświadczenie przy montażu okien i drzwi
Dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
wynagrodzenie 12-14 Euro/h brutto
samochód służbowy
zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
długofalową współpracę #8211; po okresie próbnym, umowa na stałe
płatne urlopy
pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Persona-Direktservice
Oferta pracy Monter okien i drzwi Niemcy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 424 razy | 20-04-2017