Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Monter okien i drzwi

Monter okien i drzwiPersona-Direktservice jest niemiecką dynamicznie rozwijającą się agencją pracy, zatrudniającą pracowników z branży przemysłowej i produkcyjnej (w Polsce zarejestrowana pod nr 10965).

Obecnie dla naszego klienta #8211; niemieckiej firmy, zajmującej się od kilkudziesięciu lat produkcją oraz montażem okien i drzwi - poszukujemy pracownika na stanowisko:

Monter okien i drzwi / Pracownik produkcji okien
miejsce pracy: Niemcy (Walsrode, koło Hanoweru)

Obowiązki:

Montaż okien i drzwi na miejscu u klientów lub produkcja okien i drzwi (w zależności od zapotrzebowania w miejscu pracy)
Wykonywanie pomiarów przed montażem u klientów

Wymagania:

Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym #8211; warunek konieczny
Doświadczenie przy montażu okien i drzwi lub na produkcji okien i drzwi
Dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
wynagrodzenie 12-14 Euro/h brutto
zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
samochód służbowy
długofalową współpracę
płatne urlopy
zorganizowane zakwaterowanie dofinansowane przez pracodawcę

CV prosimy przesłać na adres info@persona-direktservice.pl w temacie maila z dopiskiem Monter okien #8211; Niemcy.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod nr tel.: 571-255-502.
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Persona-Direktservice
Oferta pracy Monter okien i drzwi może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 380 razy | 10-10-2017