Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Monter mebli ze znajomością języka niemieckiego

Monter mebli ze znajomością języka niemieckiegoDla naszego stałego klienta poszukujemy montera mebli ze znajomością języka niemieckiego.
Praca od zaraz.
Lokalizacja : Niemcy
Zadania:
Dostawa mebli zgodnie z zamowieniem klienta,
Wnoszenie mebli do domu klienta,
Prace montażowe,
Prace demontażowe,
rejestracja reklamacji.

Oczekiwania:
Doświadczenie w wyżej wymienionych obszarach,
Komunikatzwna znajomość niemieckiego,
Prawo jazdy kat. B i własny samochód mile widziany,
Gotowość do zmiany miejsca pracy na terenie całych Niemiec.

Oferta:
Niemiecka umowa,
Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie,
Zakwaterowanie,
Opieke koordynatora.
Pensja: 1800
Lokalizacja: Anzing
Firma: SK Businessgroup
Oferta pracy Monter mebli ze znajomością języka niemieckiego może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 419 razy | 06-02-2019