Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

Monter kabli miedzianych (Copper Cable Jointer)

 Monter kabli miedzianych (Copper Cable Jointer)Agencja Brasco poszukuje do pracy w Birmingham w Wielkiej Brytanii kandydatów na stanowisko:

Monter kabli miedzianych / Monter instalacji telekomunikacyjnych (Copper Cable Jointer)

Miejsce pracy: Birmingham, Wielka Brytania
Nr referencyjny: JOINTER/1016/P4U
Ilość miejsc pracy: 20

Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonych monterów do usuwania usterek w sieci kabli telekomunikacyjnych, łączenia kabli miedzianych.

Zakres obowiązków:
- Praca samodzielna lub w zespole;
- Łączenie różnych kabli (miedzianych) lub przewodów telekomunikacyjnych;
- Wykonywanie i testowanie infrastruktury sieci miedzianej;
- Instalowanie szaf rozdzielczych;
- Zajmowanie się wykończeniem prostych prac związanych z kablem wewnętrznym, NT1 itd.
- Montowanie oraz testowanie połączenia głównego punktu rozdzielczego oraz linii kablowej rozdzielczej;
- Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji;

Wymagania:
- kilkuletnie doświadczenie na ww. stanowisku;
- komunikatywna znajomość języka angielskiego;

Oferujemy
- Kontrakt zawarty bezpośrednio z klientem brytyjskim;
- Wynagrodzenie brutto: 120.00 - 135.00 GBP / dzień;
- Zakwaterowanie dostarczone i płatne przez pracodawcę;
- Dodatki żywieniowe w kwocie 15.00 GBP/dzień, bądź 20.00 0GBP / dzień na terenie Londynu;
- Samochód służbowy typu VAN z wyposażeniem do dyspozycji + koszty paliwa pokryte przez klienta;
- Pomoc w załatwianiu formalności.
Pensja:
Lokalizacja: Birmingham
Firma: Brasco
Oferta pracy Monter kabli miedzianych (Copper Cable Jointer) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

brasco | Czytano 569 razy | 10-10-2016