Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Monter kabli

Monter kabliLink2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego Klienta - belgijskiej firmy specjalizującej się w budowie instalacji okablowanych, rurociągów oraz uzdatniania wody - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Antwerpia

Opis stanowiska:

budowa okablowanych instalacji przemysłowych.
ciągnięcie kabli.
praca w niezależnych zespołach.
praca głównie w porcie, w Antwerpii (sporadycznie, w Gent oraz na wyjazdach do klientów firmy).

Wymagania:

komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego.
certyfikat VCA.
dobra kondycja fizyczna i brak przeciwwskazań do wykonywania ciężkiej pracy fizycznej.
mile widziane doświadczenie w pracy przy ciągnięciu kabli instalacji przemysłowych / instalacji w sektorze petrochemicznym.
mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód.

Oferujemy:

zatrudnienie na belgijskich warunkach (praca na długi czas, 3-dniowy okres próbny).
stawkę: 14, 19 #8364; brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo).
dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4145 #8364; brutto (15, 38 % rocznych zarobków brutto).
premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2245 #8364; brutto (8, 33 % rocznych zarobków brutto) #8211; pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
gwarantowane 38-40 h pracy tygodniowo (możliwość nadgodzin).
pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem.
opiekę polskiego koordynatora.
możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 20 #8364; / tydzień.
możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7, 5 euro miesięcznie.
dofinansowanie do dojazdów do pracy.
płatne święta.
pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego.
termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Dodatkowe informacje:

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez naszą stronę internetową (zakładka: "oferty pracy").

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".
Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Damrota 7/2 w Opolu.
CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 150-350 zł! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).
Pensja: 14,19 eur/h
Lokalizacja: Antwerpia
Firma: Link2europe
Oferta pracy Monter kabli może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 612 razy | 22-11-2018