Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

Monter kabli i złączy

Grupy i pary mile widziane. Początek pracy od zaraz.

Cosmoworker już od 2006 roku z powodzeniem rekrutuje pracowników dla swoich klientów w Holandii, Belgii, Niemczech i w Polsce.

Dzisiaj nasi rekruterzy poszukują pracowników na poniżej opisane stanowisko:

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

  • montaż kabli i złączy części samochodowych w czystym, nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,

  • kontrola jakości za pomocą podstawowych narzędzi diagnostycznych,

  • pakowanie gotowych i sprawdzonych podzespołów.

Wymagania:

  • sprawność manualna,

  • dokładność w pracy

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka, angielskiego lub czeskiego,

  • zdolność do rozróżniania kolorów - wymóg związany ze specyfiką pracy.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z czeskim kodeksem pracy

  • pierwszą umowę na okres 6 miesięcy,

  • zorganizowanie zakwaterowania, transportu z Polski do Cech, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,

  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,

  • opiekę koordynatorów,

  • stawkę 530EUR netto na miesiąc (z zakwaterowaniem i ubezpieczeniem),

  • tygodniówki,

  • praca w systemie 12-zmianowym,

  • możliwe nadgodziny,

  • bezpłatne, wygodne zakwaterowanie,

  • bony żywnościowe.

Pensja:
Lokalizacja: Brno
Firma: Cosmoworker
Oferta pracy Monter kabli i złączy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 909 razy | 07-06-2016